Projekty Kenzo, które podbiły świat mody

Kenzo jest znaną i cenioną marką francuską. Została założona w 1964 roku. Jej nazwa pochodzi od japońskiego projektanta, który tworzy wspaniałe projekty, jest to Kenzo Takada. Działa za sprawą niecodziennej formy i odważnych kolorów. Projekty te można określić jako nieco ekstrawaganckie, jednak z zauważalnym aspektem luksusu. To doskonale wyselekcjonowane materiały zawarte w barwnej formie o odważnych i energicznych fasonach i wzorach. Stylowe wydruki, odważne kroje i najlepszej jakości tkaniny to właśnie Kenzo.

Ubrania Kenzo

Rozpoznawczy tygrys marki Kenzo

Znakiem rozpoznawczym marki Kenzo jest tygrys, który jest inspiracją pochodzącą ze sztuki azjatyckiej. Jest to motyw, który stale się powtarza w projektach Kenzo, w połączeniu z nieoczywistymi wzorami fakturami i rozmieszczeniem na danej części odzieży. Kenzo za sprawą wyjątkowego poczucia stylu, doskonałych materiałów i krojów, a także właśnie tak charakterystycznego tygrysa zdobył zainteresowanie wielu odbiorców na całym świecie. Jego projekty są bardzo chętnie nabywane przez pasjonatów mody, a także osoby, które po prostu cenią sobie dobrą jakość odzieży połączoną ze znakomitym stylem i wyjątkową inwencją artystyczną twórcy. Projektant nie boi sięgać się po odważne kroje czy wzory. W jego projektach zauważalna jest nowoczesność w akompaniamencie awangardy i luksusu. Dostrzegalna jest inspiracja stylem ulicznym. Wszystko jest w wymierzonych proporcjach, które razem tworzą wyjątkowe elementy odzieży. Kenzo to zerwanie ze schematami. Projektant wraz z każdą kolekcją pokazuje, że utarte schematy należy zwalczać.

Nietypowe bluzy męskie Kenzo

Styl Kenzo jest bardzo rozpoznawalny w świecie mody. Jego projekty bluz wyróżniają się nie tylko za sprawą logo i tak charakterystycznego dla Kenzo tygrysa. Jest to kwestia także połączenia nowoczesności z ekstrawagancją i zauważalną nutą luksusu. Bluzy posiadają różnorodne kroje i kolory. Ciekawym wyborem stają się kroje bluz, które są nieco krótsze, dla pasjonatów luźniejszych fasonów Kenzo zaprojektował dłuższe warianty, które można skomponować w zupełnie innej aranżacji. W zależności od konkretnego modelu, te części garderoby mogą być wzbogacone o kaptur, kieszenie, czy niezwykle stylowy haft. Różnorodność na płaszczyźnie kolorystycznej i motywów sprawia, że moda Kenzo przypadnie do gustu wielu osobom. Projektant nie boi się sięgać w swoich projektach po zróżnicowanie i wyjątkowe kroje. Szerokie rękawy, ściągacz u dołu bluzy czy niecodzienny kolor to aspekty mogące opisywać niejeden z projektów bluz. Wszystkie produkty wykonane zostały z najlepszej jakości surowców. Tak stworzone bluzy Kenzo są nietypowe i z pewnością będą się wyróżniały.

Akcesoria dla mężczyzn marki Kenzo

Akcesoria dla mężczyzn marki Kenzo to niezwykle stylowy dodatek do codziennych stylizacji. Również w tym aspekcie Kenzo nie rozczarował użytkowników swoich projektów. Każdy z elementów akcesoriów został stworzony w niezwykle przemyślany sposób. Nie jest to tylko modny element czy dobrej jakości produkt, ale także niezwykle funkcjonalna część garderoby, która ma szansę na niezwykle komfortowe użytkowanie w codziennym życiu. Jednym z chętniej noszonych dodatków od Kenzo są niezwykle stylowe etui na telefon. Są one tak popularne najprawdopodobniej ze względu na to, iż telefon zazwyczaj każdy przy sobie posiada, a to szansa na posiadanie przy sobie znakomitego projektu. Bardzo charakterystycznym dodatkiem jest także czapka Kenzo zachowana z ciekawych barwach. Oprócz tego projektant chętnie tworzy różnego rodzaju torby, plecaki, czy etui, które oprócz stania się wyjątkowym elementem stylizacji są także niezwykle funkcjonalne. Odważne kroje, które spełniają swoją funkcję to coś, co wyróżnia Kenzo.